O naszej firmie


Car Avenue nie powie, że jest najlepsze, gdyż to co robimy nie robimy dla splendoru, a z myślą o tych co nam zaufali, powierzając zarządzanie swoją flotą.
Nie usłyszysz od nas, że to co robimy to z pasji, gdyż daleko nam do górnolotnych frazesów wszechobecnych w materiałach reklamowych. Ciężko pracujemy by zasłużyć na pozytywną ocenę w oczach naszych Klientów.

Dla nas liczą się fakty. życie toczy się każdego dnia, pisząc naszym Klientom różne scenariusze. I to My jesteśmy wtedy tam, gdzie najbardziej potrzebują nas Ci, co nam ufają. To nie kto inny jak oni nieustannie polecają Car Avenue swoim znajomym i właśnie to, stanowi o sile naszego zespołu oraz dynamicznym rozwoju firmy.

Nie usłyszysz od nas złego słowa na temat konkurencji, gdyż nie odważymy się innej firmy tak tytułować. A nawet, jeżeli ktoś zada sobie tyle trudu by dokonywać porównań, to jakiej skali, norm porównawczych użyje?. Zadowolony, polecający klient najlepiej wyraża wartość jak i jakość wykonanej przez nas pracy. Car Avenue uważa, że tzw. ogólnie przyjęta konkurencja jest niczym innym jak motorem napędowym w samodoskonaleniu świadczonych usług. Nie znajdziesz u nas standardowej oferty, gdyż każdy Klient to inne potrzeby, inne spojrzenie na jego firmę, którą On tworzy od lat. Uważamy, że co kraj to obyczaj, co Klient to inaczej zdefiniowana potrzeba.

Dlatego z szeroko przyjętego zakresu Fleet Management, dla każdego z Klientów szyjemy na miarę jego potrzeb wachlarz świadczonych usług. Car Avenue to uważny „krawiec”, który wiele lat uczył się wsłuchiwać w potrzeby Klientów, a nie proponować im hermetycznie skonstruowane oferty. Car Avenue Polish Fleet Management - inne spojrzenie na Twoje flotowe potrzeby